Pinterest te nasıl para kazanılır Blogcular

Pinterest’te nasıl para kazanacağınızı öğrenmek ister misiniz?

Burada olduğunuzdan, büyük olasılıkla, cevabınız evet.

Sonuçta, muhtemelen Pinterest’te nasıl para kazanacağınızı veya Pinterest’te nasıl para kazanacağınızı araştırarak buraya geldiniz. Haklı mıyım?

Ayrıca muhtemelen birkaç çevrimiçi etkileyicinin ve popüler blogcuların Pinterest hakkında çok konuştuklarını duydunuz.

Ancak, bugüne kadar Pinterest’te para kazanma fikrini görmezden gelmiş olabilirsiniz çünkü yapabileceğinizi düşünmüyordunuz. Tekrar düşün.

Beni yanlış anlamayın, şüpheci olmaya hakkınız var. Ben de bir noktadaydım; ancak belirli stratejileri öğrendikten ve uyguladıktan sonra, artık sadece 9-5 öğütmeyi atmanın ve çevrimiçi para kazanmanın mümkün olmadığını biliyorum , ama aslında oldukça kolay.

Çevrimiçi başarıya ulaşmanın birkaç yolu vardır, ancak Pinterest hakkında konuştuğumuzdan beri, bu platforma bağlı kalacağız ve konudan çok uzak durmamaya çalışacağız.

Bu iyi bir şey, çünkü Pinterest sonsuz para kazanma fırsatlarına sahip bir altın madeni.

Tıpkı benim gibi gerçek insanlar ve her ay sadece Pinterest’ten binlerce kazanıyorsunuz ve tahmin edin, bunu okuduktan sonra saflara nasıl katılacağınızı ve Pinterest ile nasıl para kazanabileceğinizi tam olarak bileceksiniz!

Bu popüler kadın odaklı arama motoru artık bir gizem olmayacak. Ne olduğunu ve bundan nasıl para kazanabileceğinizi çok net bir şekilde bileceksiniz.

Sonunda Pinterest kodunu kırmaya hazırsanız, hemen dalmaya gidelim ve bugün Pinterest’te nasıl para kazanılacağı hakkında her şeyi öğrenelim!

Pinterest’te Nasıl Para Kazanılır: Adım Adım Kılavuz

Gözlerimizin hemen önünde, insanlar Pinterest’te yumruk para kazanıyorlar.

Açıkçası Google ve daha sonra Facebook ve daha sonra genç milyonerleri ile YouTube’un çığır açan çığır açan dijital devrimini biliyorsunuz.

Ancak şu anda Pinterest’te benzer bir devrim yaşanıyor – sadece biraz daha sessiz.

Sshhh…. Bunu duydun mu? Bu para basılıyor.

Binlerce kadın Pinterest ile yanına alıyor ve yaşamak istedikleri hayatı nasıl yaşamak istediklerini yaşıyor.

Tutkunuzu takip ederek bir kitle oluşturursanız, Pinterest’te para kazanırsınız. Bu kadar basit, ama bunu tam olarak nasıl yapıyorsun?

Pinterest’in kendisini anlayarak başlıyor.

Google, Facebook veya YouTube’dan farklı olarak, Pinterest kullanıcılarının ezici çoğunluğu kadındır. Aslında, kadınlar kullanıcı tabanının yüzde 81’ini oluşturuyor.

Ayrıca, sabitleyicilerin yüzde 90’ından fazlası, satın alımlarını planlamak için Pinterest’i düzenli olarak kullandığını itiraf ediyor. Bu, her ay Pinterest kullanarak ev harcamalarını kontrol eden 300 milyon + kadın olduğu anlamına geliyor.

Söylemeye gerek yok, Pinterest ile para kazanma fırsatları çok, çok gerçek.

Şimdi Pinterest’in popülaritesinden yararlanma sırası sizde.

Pinterest’te iki şekilde para kazanabilirsiniz.

Pinterest’te para kazanmanın ilk yolu, önerdiğim, bir blog başlatmak . Diğer yol bir blog içermiyor, ama biraz buna gireceğim.

Hangi rotada olursanız olun, başlamak için deneyim gerekmez.

Aslında, Pinterest’te ezme deneyimi olmayan insanlar hakkında tonlarca hikaye duydum. Tabii, ilk başta ilerlemeniz yavaş olabilir, ancak sonunda ilk 1.000 $ ‘ı ve sonra ilk 2.000 $’ ını kazanacaksın. Gerçekten bir kartopu etkisi.

Pinterest’te ayda 5.000 dolar veya 10.000 dolar yapmaya başlamak ister misiniz? Yapabilirsin ve hiçbir şekilde özel olmana gerek yok!

Bir blog başlatarak Pinterest’te para kazanmak için harika bir yazar veya süper teknoloji meraklısı olmak zorunda değilsiniz.

Öğrenmeye hevesli olduğunuz sürece, biraz sabırlı olun ve size öğreteceğim şeyleri sadece bir dakika içinde uygulayın, yarın Pinterest’in popülerliğinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Gerçek olamayacak kadar iyi mi?Size göstermek üzere olduğum yöntemleri izlerseniz, bunun olmadığını görürsünüz.

Bence en ödüllendirici ve kazançlı seçeneklerden biri olan bir blog ile Pinterest’te nasıl para kazanılacağıyla başlayalım.

Blog ile Pinterest’te Para Kazanma

Adım 1 – Ucuz bir Blog başlatın

Bir Pinterest hesabı oluşturmadan önce, yapmanız gereken ilk şey bir blog başlatmaktır. Bir Blogger veya WordPress.com blogunu tamamen ücretsiz olarak başlatabilirsiniz, ancak bu rotaya gitmenizi önermiyorum. Ciddiye alınmak ve gerçekten para kazanmak istiyorsanız, kendi kendine barındırılan bir blog şarttır.

Adım 2 – Yararlı, Unutulmaz İçerik Yazma

Blogunuzu oluşturduktan sonra, yazmaya başlamanın zamanı geldi. Niş yüzünüzdeki okuyucuların bazı problemlerini düşünün ve onları çözecek bir avuç epik yazı yazın.

Ancak, yazmaya başlamadan önce, kime yazdığınızı bulmanız gerekir. Başka bir deyişle, hedef kitleniz kim?

Blog yazarken, ilgilendiğiniz ve hakkında konuşmak istediğiniz bir konu hakkında yazmanızı öneririm.

Asla bir konu seçmeyin, çünkü size para kazandıracağını düşünüyorsunuz. Bunun yerine, gerçekten ilgilendiğiniz bir şey seçin.

Bu, blogunuzun bir angarya gibi hissetmesini engellemekle kalmaz, aynı zamanda okuyucularınızla daha iyi ilişki kurmanıza ve çok daha “gerçek” görünmenize yardımcı olur.

Blogunuzun temasını veya blog yayını konusunu seçerken aklınızda bulundurmanız gereken birkaç nokta:

• Tutku – Tutku duydukları konular hakkında en başarılı blogcular blogu.

• Beceriler – Ne hakkında blog yazdığınızı da bilmelisiniz. Bu yüzden, ne bildiğinizi ve neyin iyi olduğunu düşünün.

• Talep – Arama motoru verileri en iyi arkadaşınız olabilir ve tahmin edin, Pinterest bir arama motorudur. En popüler Google veya Pinterest arama konularından bazıları nelerdir? Sorunlarına çözüm arayan milyarlarca insan var. SEMRush gibi iyi bir araç onları bulmanıza yardımcı olabilir.

İdeal olarak, bu üç elementin her birine vurabilirsiniz.

Unutmayın, dört mevsim çadır satın almanın veya cilt tonunuz için doğru renk allığını seçmenin tavsiyesi olsun, okuyucularınız bir şey için yardım için size gelecektir.

Yani, sadece popüler bir niş seçmeniz değil, aynı zamanda gerçek değer sunabileceğiniz bir tane de seçmeniz gerekir.

Şimdi bunu anlamaya zaman ayırıp sağ ayağınıza inerseniz, ödüller yakında akacak!

Üst uç:
Güzel ve lezzetli kekleri, kurabiyeleri ve turtaları nasıl çırpacağınızı bilmek için profesyonel bir fırıncı olmanıza gerek yoktur. Az önce söylediklerimin aksine, blog yazdıklarınız konusunda da yetenekli olmanıza gerek yok.

Her zaman yeni bir meydan okumayla veya her zaman yapmak istediğiniz bir şey yaparak yolculuk rotasına gidebilir ve okuyucularınıza yol boyunca ne öğrendiğinizi öğretebilirsiniz.

Adım 3 – Bir Pinterest Hesabı Oluşturun

Şimdi, bir Pinterest işletme hesabına kaydolarak Pinterest nakit makinenizi başlatma zamanı geldi. Oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Pinterest hesabınızı oluşturduktan sonra, web sitenizi Pinterest’te kurmak için aptal geçirmez talimatlarını uygulamanız yeterlidir. Süreci bir parça kek yaparlar.

En İyi İpucu:
Profil biyografinizi doldururken, mümkün olduğunca çok alakalı anahtar kelime eklediğinizden emin olun. Böylece, Pinterest kullanıcılarının sizi bulmasını kolaylaştıracaksınız.

Adım 4 – Pinterest Anakartlarınızı Oluşturun ve Sabitlemeye Başlayın

Hesabınız ayarlandığında, artık pano oluşturmaya ve sabitlemeye başlayabilirsiniz. Yeni başlarken Canva ile iğne yapmayı öneriyorum. Kullanımı ücretsizdir ve iğne yapmayı gerçekten kolaylaştırır.

Biyo açıklamalarınızla yaptığınız gibi, hem panolarınıza hem de pin açıklamalarınıza bazı alakalı anahtar kelimeler eklediğinizden emin olun. Sadece orada çok fazla şey yapmayın. Yerine serpin.

Adım 5 – Bazı Grup Anakartlarına Katılın

Grup panoları, bir zamanlar olduğu gibi tekne yükü ile trafik çekemez, ancak yine de nişinizle ilgili bazı grup panolarına katılmanızı öneririm.

Elbette, artık kişisel kurullara daha fazla vurgu yapılıyor ve kesinlikle bunları oluşturmaya odaklanmalısınız, ancak yine de bazı en kaliteli grup panolarına katılmaya çalışmalısınız. Çok fazla katılımcıları olmadığından emin olun, çünkü Pinterest daha küçük grup tahtalarını sevme eğilimindedir.

6. Adım – Görüntülü Reklamları Uygulama

Blogunuz ve Pinterest hesabınız çalışır durumdayken, şimdi biraz para kazanmanın zamanı geldi. Yine, blog yazılarınızın değer katması ve okuyucularınıza yardımcı olması gerekir.

Bu yoldan çıkınca, bir blog ile Pinterest’te para kazanmanın iki yolu var.

İlk yol görüntülü reklamlar.

Hangi reklam ağını kullandığınıza, blogunuzun popülerliğine ve bu siteye yerleştirdiğiniz reklam sayısına bağlı olarak, blogunuzun her gün aldığı her 1000 sayfa görüntülemesi için 10 ABD dolarından fazla kazanabilirsiniz.

En iyisi, bu sadece Google AdSense ile. AdSense henüz yeni başlıyorsanız harika olmasına rağmen, almanız gereken minimum sayfa görüntüleme sayısı olmadığından, kesinlikle en iyisini ödemezler.

Neyse ki, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda yüksek ücretli reklam ağı var. Google Adsense alternatiflerime bir göz atın .

Görüntülü reklam gelirinizi gerçekten artırmak istiyorsanız, Mediavine’yi öneriyorum. AdSense’ten Mediavine’a geçtikten sonra, günlük gelirimi temel olarak aynı sayıda sayfa görüntülemesine sahip görüntülü reklamlardan ikiye katlayabildim.

Pinterest’ten blogunuza daha fazla trafik çekebildiğiniz için, geliriniz de onunla birlikte büyüyecek. Birkaç ay içinde, yalnızca görüntülü reklamlardan ayda 1.000 ABD Doları veya daha fazla para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bununla birlikte, Google AdSense ile başlamanızı öneririm, çünkü Mediavine herhangi bir blogun veya web sitesinin en az üç aylık olmasını ve ağlarına katılmadan önce aylık 25.000 veya daha fazla oturumu olmasını gerektirir.

Ancak, bu dönemde sabırlı olabilir ve blogunuzu, Pinterest panolarını ve takiplerini büyütmekten memnunsanız, kesinlikle ödeyecektir.

Buradaki nokta, bir blog ile Pinterest’te para kazanmak mümkün. Sadece ne kadar kötü para kazanmak istediğinize ve ne kadar istediğinize bağlıdır, bu da bir sonraki adıma götürür.

Önemli İpucu:
Kendinize ve doğru blog eğitimine yatırım yapın. Hayatta hiçbir şey yüzde 100 garanti edilmez, ancak doğru eğitim ve öğretim Pinterest ve bloglama başarınızı önemli ölçüde artırabilir.

En iyi yatırımlar Bitcoin veya yabancı ot stoklarında değil. Milyarder yatırımcı Warren Buffet’e göre,

“Yapabileceğiniz en iyi yatırım kendinizde.”

Tamamen katılıyorum!

Kendinize yatırım yaparak ve bu basit, denenmiş ve gerçek para kazanma Pinterest stratejisini takip ederek sonuçlar elde edersiniz. Bu kadar basit.

Adım 7 – Satış Ortağı Bağlantılarını Uygulama

Pinterest ile gerçekten raker olan insanlar, Pinterest’e bağlı bağlantılar ile nasıl para kazanılacağını araştırarak finansal özgürlüğe doğru yükselmeye başladılar.

Neden? Çünkü kendi ürünlerinizi üretip satmazsanız, bağlı kuruluş pazarlama online gelirinizin büyük bir kısmının geleceği yerdir. Bu, özellikle bir blog ile Pinterest’te para kazanmaya karar verirseniz geçerlidir.

AdSense ve Mediavine size iyi bir aylık gelir sağlayabilir, ancak doğru yapıldığında satış ortaklığı pazarlaması patlayabilir.

Bir blog ile veya blog olmadan ortaklık bağlantıları aracılığıyla Pinterest’te para kazanabilirsiniz, ancak önce blog yöntemini ele alacağım. Bu yöntem sadece işe yaramaz, aynı zamanda hem kısa hem de uzun vadeli gelir için iyi çalışır.

Kulağa hoş geliyor, ancak bağlı kuruluş pazarlaması nedir?

Affiliate marketing sonsuza kadar var ve sayısız çevrimiçi milyoner basmaktan sorumlu, bu yüzden muhtemelen zaten her şeyi biliyorsunuz.

Ancak, terim sizin için yeniyse, yalnızca çevrimiçi kitlenize inandığınız ürünleri önerir. Aynı zamanda alımlarında komisyon kazanırken hayatlarını iyileştirmenizi sağlar.

Çok perişan değil, değil mi?

Bazı bağlı kuruluş programları için yüzde 80’e varan komisyonlarla, bir blog ve Pinterest trafiği aracılığıyla bağlı kuruluş pazarlaması canlandırıcı olabilir, ancak doğru şekilde nasıl gideceğinizi bilmeniz gerekir.

Peki, ortaklık programlarıyla Pinterest’te nasıl para kazanıyorsunuz?

İlk olarak, blogunuzun beş veya daha fazla gönderi ile ayarlanmış olması gerekir. Bu yapıldıktan sonra, bağlı kuruluş tekliflerine erişim elde etmek için bazı bağlı kuruluş ağlarına başvurabilirsiniz.

Orada katılabileceğiniz düzinelerce farklı bağlı kuruluş ağı var, ancak favorilerimden ikisi FlexOffers ve Awin. .

Bu veya başka bir satış ortağı ağından birine kabul edildikten sonra, çeşitli şirketlere başvurmaya başlayabilir ve ürünlerini blogunuzda tanıtmaya başlayabilirsiniz. Sadece hatırlayın, sadece gerçekten sevdiğiniz, inandığınız ve okuyucularınıza yardımcı olacağını düşündüğünüz şeyleri tanıtın.

Satış ortağı kimliğinizle size özel bir bağlantı sağlarlar. Bağlantıyı oluşturduğunuz alakalı blog yayınlarına eklemeniz yeterlidir; birisi bağlantıyı tıklayıp ürünü satın aldığında bir komisyon alırsınız.

Kolay bezelye, değil mi?

Şey, öyle ve değil. Aslında her şeyi çok daha ayrıntılı bir şekilde ele alan tüm kurslar var, ancak genel süreç bu şekilde çalışıyor.

Görüntülü reklamlar ve / veya satış ortaklığı pazarlamasıyla para kazanmanın asıl zor kısmı trafik üretimidir. Sonuçta, sadece inşa ettiğiniz için geleceği anlamına gelmez.

Ne kadar çok göz küresi yazdığınızı okuduğunuz ve ne önerdiğinizi kontrol ettiğinden, daha fazla para kazanabilirsiniz, daha fazla göz küresi çekmek için ne yapabilirsiniz?

İyi haber Pinterest, dev bir trafik motorudur. Mümkün olduğunca çok Pinner çekmek için dinamik panoları ve ilgi çekici pinleri oluşturmanız yeterlidir.

Panonlarınızı ve raptiyelerinizi ne kadar çok kişi görüntülerse, blogunuza o kadar çok kişi tıklarsınız. Blogunuzu ne kadar çok kişi tıklarsa, reklamlarınız o kadar fazla gösterilir, daha fazla ürün satar ve o kadar çok para kazanırsınız.

İpucu: İğnelerinizi yaparken Canva’yı deneyin. Yazılarınıza tekne yükü çekmek için tasarlanmış bazı gerçek güzel iğneler oluşturmanıza yardımcı olabilir. Ücretsiz sürüm, yeni başlayanların ihtiyaç duyabileceği tüm özelliklere ve özelliklere sahiptir.

Tekrarlamak gerekirse, bir blog ve bağlı kuruluş pazarlaması ile Pinterest’te para kazanmak gerçek! Çok gerçek!

Birkaç ay içinde, Pinterest’ten bloguma trafik yönlendirerek iş bırakma geliri elde ettim, burada sadece sevdiğim şey hakkında yazıyorum, okuyucularıma değer veriyorum ve bana aylık güzel komisyon kazanmak için harika ürünler öneriyorum denetler.

Görüntülü reklam gelirini unutmayın. Benim durumumda, bağlı kuruluş pazarlamasından aylık gelir, blogumdaki görüntülü reklamlardan elde edilen gelirin yaklaşık iki katıdır.

Dolayısıyla, deneyiminiz benim gibi bir şeyse ve blogunuzdan ayda 5.000 ABD doları satış ortaklığı oluşturuyorsanız, yalnızca görüntülü reklamlarınızdan ayda en az 2.500 ABD Doları kazanmayı beklemeniz gerekir. Ama yine, her vaka farklı.

Blog Olmadan Pinterest’te Para Kazanma

Bu noktaya kadar, sadece bir blog ile Pinterest’te nasıl para kazanılacağından bahsettim. Bununla birlikte, bir blog oluşturmakla ilgilenmiyorsanız, Pinterest’ten bir tane olmadan para kazanmaya devam edebilirsiniz.

Aslında, bunu tam olarak yapmanın üç yolu vardır:

1. Affiliate Marketing ile Pinterest’te Para Kazanın

Affiliate marketing ile Pinterest’te para kazanmak için bir blog başlatmanız gerekmez.

Doğru; Pinterest’ten blogunuza trafik çekerek satış ortağı bağlantılarıyla para kazanmak yerine doğrudan satış ortağı bağlantılarını doğrudan Pinterest iğnelerine yapıştırabilirsiniz; bu da Pinterest kullanıcılarını doğrudan tanıttığınız ürünlere veya hizmetlere yönlendirir.

Evet, bağlı kuruluş bağlantılarını doğrudan Pinterest iğnelerinize yerleştirebilirsiniz! Güzel!

Bununla birlikte, yine de blog yoluna gitmenizi tavsiye ederim. Neden? Çünkü bir blog size çok daha fazla potansiyel gelir fırsatı sunacaktır.

Ayrıca, Amazon ve diğer bazı şirketler, kullanıcıların bağlı kuruluş bağlantılarını doğrudan Pinterest pinlerine yerleştirmelerine izin vermez. Deneyimlerime göre, bloglar da daha iyi dönüşüyor gibi görünüyor.

Bu nedenle, blog oluşturmanın ek adımına gitmek mantıklı. Güven bana, bir blog başlatmak ve başarılı olmak için hayattan daha büyük bir personele sahip olmanıza veya EL James gibi büyük bir yazar olmanıza gerek yok.

Bununla birlikte, hangi yaklaşımın sizin için en uygun olduğunu test etmekten çekinmeyin.

Bununla birlikte, doğrudan satış ortağı yaklaşımını kullanırsanız, kendinize bir iyilik yapın ve diğer Pinterest kullanıcılarıyla satış ortağı olarak durumunuzu açıklamak için pim açıklamasında #affiliate gibi hashtag’leri kullanın.

Elbette, satışlarınız acı çekecek, ancak yaramaz listeye koymaktan daha iyi.

Affiliate Marketing ile Nereden Başlayacağınızı Bilmeyenler İçin….

Tüm bunlar kafa karıştırıcı geliyorsa, çevrimiçi bağlı iş yapmak için nasıl para kuracağınız konusunda biraz eğitim almanızı öneririm .

Michelle Schroeder-Gardner’ın bu uygun fiyatlı kursu,  nasıl çok hızlı bir şekilde çalışmaya başlayabileceğinizi ve bağlı kuruluş pazarlama deneyiminiz olmadan size gösterecektir.

Michelle şu anda sadece bağlı kuruluş pazarlamasından ayda yaklaşık 120.000 dolar kazanıyor ve Forbes ve diğer çeşitli yayınlarda yer aldı, bu yüzden neden bahsettiğini tam olarak biliyor.

DAHA FAZLASINI BUL

2.Bir Pinterest Sanal Yardımcısı Olarak Para Kazanın

Pinterest doğrudan platformlarına sabitlemeniz için ödeme yapmaz, ancak başkaları Pinterest hesaplarını yönetmeniz için size ödeme yapabilir. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu biraz sabitleme aktivitesini içerebilir.

Birçok çevrimiçi etki sahibi ve profesyonel blogcu, Pinterest ve diğer sosyal medya hesaplarını aktif olarak yönetmek için çok meşgul. Sanal asistan olarak onlar için işlerinde ayrılmaz bir rol oynayabilirsiniz.

Pinterest, blog yazarları ve büyük ve küçük işletmeler için trafik ve gelir elde etmek için son derece güçlü bir platform olduğunu kanıtladı. Pinterest’i seviyorsanız ve bir Pinterest uzmanından hoşlanıyorsanız, sanal asistan yoluna gitmek Pinterest’te para kazanmak için harika bir seçenektir.

Kim bilir, hayalinizdeki iş bile olabilir. Başarılı bir blog sahibi olabileceğiniz gelir tavanını veya özgürlük türünü sağlamayacak olsa da, iyi Pinterest VA’ları saatte 40-50 dolar kazanabilir. Ustalaşmaya değer beceriler hakkında konuşun! Benim göz atın Sanal Asistan olmak için nasıl daha fazla bilgi için rehber.

3. Kendi Ürünlerinizi Yaratın ve Pazarlayın

Hiç bir Etsy mağazası açmayı düşündünüz mü? Bilin bakalım, gerek yok. Mallarınızı doğrudan Pinterest’ten satabilirsiniz.

Giyim ve aksesuarlardan mobilya ve ev dekorasyonuna kadar, yaparsanız, Pinterest’te satabilirsiniz.

Daha önce de belirtildiği gibi, Canva’yı hedef kitlenize bir üye olarak yardımcı olacağını düşündüğünüz pimler oluşturmak ve satmak için de kullanabilirsiniz.

Pinterest’te Para Kazanma Sıranız Başlıyor

Her gün Pinterest’te para kazanmak için binlerce kişiye katılmaktan heyecan duyuyor musunuz?

Bir blog ile veya bir tane olmadan, kazanılacak para var, sadece uzuvda sürünmeye ve onu yakalamaya karar vermeniz gerekiyor. Pinterest ile para kazanmanın tam zamanı!

Bu gönderiyi beğendin mi? Eğer öyleyse, paylaşmayı unutmayın!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir